O nas

Posted by Remek Rychlewski on Mon, May 8, 2023

Na świecie sporo się dzieje. Wszyscy mamy mało czasu. Jeżeli jednak uda się znaleźć chwilę, warto porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami. Technologia otacza nas z każdej strony. Wciska się w nasze życie tak że często zaczynamy jej się nawet bać. W tym podkaście staramy się ją nieco oswoić, wyjaśnić co trzeba zrobić aby stała się dla nas pomocna. Sobie i Wam prezentujemy taką właśnie Przerwę Techniczną!

Miłosz Staszewski

Miłosz Staszewski
Założyciel k7, współautor Faktury, certyfikowany trener Apple. Przez wiele lat korzystał z Amigi, następnie zaliczył “linuksową przerwę w życiorysie”, żeby wreszcie “osiąść na starość” na Macu.

Remek Rychlewski

Remek Rychlewski
Rocznik 1975. Od najmłodszych lat zafascynowany informatyką. Zaczynał jeszcze na 8-bitowych Atari jako członek grupy Slight. Programista w stanie spoczynku. Obecnie administrator systemów informatycznych. Uwielbia wszelkie gadgety i nowinki technologiczne. Kolekcjoner retro konsol do gier. Entuzjasta druku 3D. Fan audiobooków i podcastów.

Kuba Baran

Kuba Baran
Zafascynowany technologią od najmłodszych lat, z nowym otwarciem tej pasji po poznaniu ekosystemu Apple. Na codzień pracuje w branży IT budując rozwiązania mające wspierać i rozwiązywać potrzeby użytkowników. To wszystko w oparciu o narzędzia wspierające produktywność i automatyzację procesów.